Anglia – Spółka LTD

Anglia – Spółka LTD

Sprzedaż, rejestracja i zakładanie spółek w Anglii

Prowadzenie firmy nie musi wiązać się z zakładaniem jej koniecznie w Polsce, swobodnie można zrobić to w innym kraju. Anglia jest jednym z państw, które są uznawane za business friendly, dlatego też cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony przedsiębiorców. Nie każdy jednak wie, jak zakłada się i rejestruje spółki w tym kraju. Tymczasem najlepszym rozwiązaniem może się okazać gotowa spółka, którą można zakupić w naszej firmie.

Wiarygodny partner, oferujący zweryfikowane spółki

Możemy Państwu zagwarantować, że każda z oferowanych angielskich spółek jest w pełni zweryfikowana, dzięki czemu otrzymujecie firmę bez obciążeń finansowych i z czystą historią. Proponujemy zarówno gotowe przedsiębiorstwa, nowo założone, jak i ze stażem. Od nas otrzymujecie Państwo komplet dokumentów, takich jak certyfikat rejestracji, akt założycielski i status spółki.

Wykonujemy również wszelkie niezbędne czynności urzędowe, dzięki czemu możecie Państwo zainwestować w spółkę z Anglii bez konieczności podróży. Dokumenty rejestracyjne mogą być wysłane kurierem (wymagane są kopie dwóch dokumentów tożsamości jak paszport, dowód osobisty lub prawo jazdy, a także jeden, świadczący o miejscu zamieszkania, na przykład rachunek za prąd, potwierdzenie zameldowania etc.). Natomiast koszt związany z rejestracją i wszelkimi czynnościami urzędowymi jest już wliczony w ustaloną cenę.

Jakie są korzyści zakładania spółek w UK

Jednym z atutów inwestycji w gotową firmę w angielskiej jurysdykcji jest przyjazne środowisko prawne. Przede wszystkim obowiązywanie jednolitego, 19-procentowego podatku dla każdej firmy, niezależnie od uzyskanego dochodu. Z kolei rejestracja i rozliczenie VAT dotyczy jedynie tych firm, której obroty roczne osiągnęły 85 tysięcy funtów. Dodatkowo raz do roku wystarczy złożyć raport Annual Return, w którym uwzględniony jest status firmy i ewentualne dokonane zmiany w jej strukturach.

Warto również podkreślić, że forma przedsiębiorstwa – Limited – cieszy się uznaniem zarówno wśród klientów, jak i innych inwestorów na całym świecie, co jest dodatkową zaletą wyboru angielskiej firmy.

Natomiast dzięki korzystaniu z naszych usług spółka jest rejestrowana do wpisu ewidencji zazwyczaj w 24 godziny. Otrzymujecie również Państwo niezbędne kopie dokumentów (poświadczone przez notariusza), a także odpowiednie uwierzytelnienie, dzięki którym, w przypadku chęci otworzenia oddziału lub też rachunku bankowego w Polsce, nie pojawią się żadne problemy.

Gotowa spółka w UK od zaraz

Jeśli więc poszukujecie Państwo firmy, która zajmuje się zakładaniem, rejestracją, a także sprzedażą gotowych przedsiębiorstw w Wielkiej Brytanii, to zachęcamy do współpracy. Gwarantujemy pełen profesjonalizm w prowadzeniu odpowiednich czynności urzędowych, dzięki którym staniecie się posiadaczami jednej z angielskich działalności gospodarczych – niezależnie, czy była już gotowa czy też dopiero zostanie założona. Jednocześnie możemy zaoferować preferencyjne ceny, dzięki czemu koszt takiej operacji nie będzie obciążeniem dla Państwa budżetu.

Charakterystyka spółki:

 • Najbardziej prestiżowa forma podmiotu gospodarczego rozpoznawanego i respektowanego na całym świecie.
 • Brak jakichkolwiek progów podatkowych
 • 19% podatku dla firm z dowolnym dochodem
 • Obowiązek składania rocznych raportów annual return o statusie firmy i ewentualnych zmianach w jej strukturze.
 • Obowiązek składania rocznych rozliczeń podatkowych.
 • Obowiązek rejestracji VAT i rozliczeń VAT dla obrotów powyżej GBP 85,000
 • Możliwość zatrudniania pracowników.
 • Możliwość otwarcia oddziału w innych krajach UE.

Zakładanie spółek angielskich

Z chęcią odpowiemy na każde pytania:

+ 48 666 303 520

Rejestracja spółki w Anglii

Pakiet rejestracyjny od

3499 zł

w zależności od wybranego zakresu usług

Zakres usługi

 • Rejestracja firmy w 24h + wpis do ewidencji (opłaty urzędowe w cenie)
 • Weryfikacja poprawności i dostępności nazwy spółki
 • Wysyłka dokumentów drogą elektroniczną
 • Bogata dokumentacja firmowa: Certyfikat rejestracji, Akt założycielski i status spółki, Sprawozdanie z pierwszego posiedzenia dyrektorów, Certyfikat(y) udziałów, Rejestr Dyrektorów, Sekretarzy i Udziałowców, Faktura
 • Wysyłka dokumentów rejestracyjnych spółki kurierem
 • Zgłoszenie podmiotu do Urzędu Skarbowego
 • Notarialna kopia dokumentów i uwierzytelnienie apostille niezbędne do otwarcia polskiego oddziału w KRS lub otwarcia rachunku bankowego w Polsce
 • Wirtualny adres na rok
 • Obsługa korespondencji

Zobacz inne państwa: